Laureat Godła
"Łódź Proponuje"

foto: Prezydent Miasta Łodzi Jerzy Kropiwnicki wręcza godło "Łódź Proponuje". Odbiera współwłaściciel firmy Dariusz Kurant.

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma została laureatem VIII Edycji Konkursu "Łódź Proponuje" organizowanego przez Urząd Miasta Łodzi.

Z uznaniem Kapituły Konkursu spotkała się produkowana przez nas grupa wyrobów, tworząca System Znakowania i Ochrony Przewodów oraz Kabli Elektrycznych i Światłowodowych, znajdująca szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.
W szczególności Kapituła Konkursu zwróciła uwagę na szeroką gamę oznaczników i węży elektroizolacyjnych z certyfikatami bezpieczeństwa oraz atestami europejskimi i USA unikalną na polskim rynku.

Kapituła wysoko oceniła jakość i nowatorstwo grupy wyrobów tworzących System, a także ich walory rynkowe, ugruntowujące istnienie naszej marki zarówno w kraju, jak i za granicą od ponad 23 lat.


Mamy nadzieję, że nadany przez Kapitułę znak promocyjny "Łódź Proponuje" będzie dla Państwa gwarantem jakości i nowoczesności naszych produktów budującym Wasze zaufanie i jednocześnie promującym rodzimą przedsiębiorczość.

foto: List gratulacyjny od Wiceprezydenta Miasta ŁodziZobacz on-line relację z wręczenia:

Plik AVI (5 MB)

Zobacz on-line nasz telewizyjny spot reklamowy:

Plik AVI (6,5 MB) lub Plik MPG ( 20 MB)

Zobacz on-line materiał emitowany w TV Toya:

Plik AVI (5 MB) lub Plik MPG ( 8MB)

 

Posłuchaj on-line naszą reklamę radiową:

Plik MP3 (184 kB) lub Plik WAV (2,2 MB)

 

 

 


© 2004-2019, Wytwórnia Artykułów z Tworzyw Sztucznych - Dariusz Kurant